Konya'nın En Büyük
Araç Kiralama Portalı.

Konya Vosvos Kiralama

Konya Vosvos Kiralama

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz?

Gelingezdirelim.com merkezi Konya olmak üzere Klasik ve Lüks araçları olan Konya’da 10 senelik geçmişi bulunan bir firmanın kuruluşudur.

Ne Yapıyoruz?

Konya'nın en büyük düğün arabası portalı olan gelingezdirelim.com'da , Bulunduğunuz bölgede yer alan klasik, lüks gelin ve sünnet arabalarının, firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeliyoruz.

Amacımız?

İnsanların Özel ve Mutlu günlerinde, Hayallerindeki bir düğünü, organizasyonu kolaylaştırmak,

Klasik ve Lüks araçlarınız ve verdiğiniz organizasyon hizmetleriyle, müşterilerinize kolayca ulaşabilmenizi sağlamaktır.

Gelingezdirelim.Com Neleri Kapsıyor?

Gelin Arabaları,Sünnet Arabaları,Klasik Arabalar,Düğün Arabaları, Vosvos Kiralama, Limuzin Kiralama,

Vip Rent a Car, Vip Transfer, Havalimanı Transfer, Şoförlü ve Şoförsüz Araç Kiralama,  Cabrio (Üstü Açık Araç Kiralama),  vb. Aklınıza gelebilecek bütün sektörleri kapsıyor.

Kimler Üye Olabilir?

Konya'da Klasik ve Lüks Araç sahipleri ve Organizasyon hizmeti veren kişiler bu sisteme dahil olabilir.

Üye Olduktan Sonra Neler Yapabirsiniz?

Eko ve Vitrin İlan Seçeneğiniz Vardır.

Aylık ve Yıllık olarak üyelik yapabilir. Yönetim panelinizi, dilediğiniz gibi değiştirebilir, fotoğraf yükleyebilir, Google ve Yandex aramaların'da etiket sistemi sayesinde arama motorlarında ve dilediğiniz anahtar kelimelerde görünebilir. İlan takip sistemi sayesinde günlük,haftalık ve yıllık olarak müşterilerinizin görüntülenme sayısını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Bize: Konya gelin arabasıKonya düğün arabasıKonya klasik araba kiralamaKonya sünnet arabası kiralamaKonya limuzin kiralamaKonya vosvos kiralama, aratarak ulaşabilirsiniz.

konya gelin arabası, konya düğün arabası, konya klasik araba kiralama, konya sünnet arabası kiralama, konya limuzin kiralama, konya vosvos kiralama, konya rent a car, konya araç kiralama, konya oto kiralama, konya araba kiralama, konya kiralık araç, konya kiralık araba,

 

Yorumlar

Yorum Ekle

Zorunlu Alan *