Türkiye'nin En Büyük
Düğün Arabası Portalı.
gelingezdirelim@gmail.com

Kullanıcı Paneli Sistemi

Kullanici Profili Yorumlarinin Kötüye Kullanilmasi ve Iptali

Kullanicilara verilen puan ve yorumlar, daha sonra kullanicilar tarafindan silinebilir. Verilen yorum, tüm kullanicilar tarafindan görülebilecek sekilde Gelingezdirelim kayitlarina geçer. Kullanicilar, verdikleri yorumlardan, her türlü hukuki zeminde yorum sahibi sifatiyla sorumludur.

 Asagida tanimlanan sekilde yazilmis yorumlar, yorum hakkinin kötüye kullanildigi için kaldirilabilir. Bu sartlar haricindeki yorumlar kaldirilmaz.

  • 1 Gelingezdirelim 'e dava konusu olan bir yorumun iftira, karalama, onur kirici ve yasadisi oldugu yönünde bir mahkeme kararinin sunulmasi.
  • 2 Genel ahlaka aykiri, kisilik haklarini rencide eden, elestiri sinirini asan ifadelerle karsi tarafi küçük düsürücü ifadeler içeren yorumlar.
  • 3 Küfür, müstehcen sözler ve irkçi ifadeler içeren yorumlar Yalanci, sahtekar, üçkagitçi gibi kiskirtici ve tahrik edici bir dil kullanilmamalidir.
  • 4 Yorum verilen kullanicinin Gelingezdirelim 'in tüm kullanicilarina açik bilgileri haricindeki kisisel bilgilerini, kimligini, telefonunu, e-posta adresini vb. içeren yorumlar.
  • 5 Içeriginde link veya script olan yorumlar.
  • 6 Kullanicinin yanlislikla baska bir kullaniciya olumsuz yorum vermesi ve bu yanlisligi Gelingezdirelim 'e bildirmesi halinde, olumsuz yorum dogru kullaniciya yazildiktan sonra hatali yorum kaldirilir.
  • 7 Gelingezdirelim 'e, yanlis ve sahte kullanici bilgisi vermis olan kisilerin yorumlari.
  • 8 Satisi söz konusu olan ürünle ilgili Gelingezdirelime Sifir Risk Sistemi'ni kullanarak, sirf saticiya baska bir islemden dolayi olumsuz yorum yazmak amaciyla ürün satin alarak yazilmaya hak kazanilmis yorumlar.

Eger, bu sartlarin birini veya birkaçini tasiyan nitelikte bir yorum aldiysaniz Gelingezdirelim Destek Hatti ile irtibata geçip, durumun incelenmesini talep edebilirsiniz. Konu degerlendirildikten sonra, uygun görülürse yorum kaldirilacaktir.

 Gelingezdirelim kullanici profili sistemi

Kullanici profili sistemi, Gelingezdirelim sitesinin en önemli yapi taslarindan biridir. 
Aylık ve Yıllık olarak üyelik yapabilir. Yönetim panelinizi, dilediğiniz gibi değiştirebilir, fotoğraf yükleyebilir, Google ve Yandex aramaların'da etiket sistemi sayesinde arama motorlarında ve dilediğiniz anahtar kelimelerde görünebilir. İlan takip sistemi sayesinde günlük,haftalık ve yıllık olarak müşterilerinizin görüntülenme sayısını öğrenebilirsiniz.